Składy zespołów - VRL F4 (Sezon 10)
Cytat z Dotch data 21 lipca, 2019, 16:31
Mercedes
- Mortowsky (@mortowsky)
- Złomek (@?)
Ferrari
- Maniek (@maniek)
- Nelfis (@nelfis)
Red Bull
- EquaL (@equal)
- Marti (@marti)
McLaren
- PoWiEEE (@powieee)
- (WO)SEBA (@woseba)
Renault
- Rafal.klus (@rafal-klus)
- ArAs79 (@aras79)
Racing Point
- Wooqash (@wooqash)
- Lisiastyyy (@lisiastyyy)
Haas
- FuriatMienty (@furiat)
- strusieek (@strusieek)
Toro Rosso
- Pezi (@pezi)
-
Alfa Romeo
- FoXello x) (@foxello)
- mzk. (@mezikk)
Williams
- Zygfryd (@zygfryd)
- Uzio08 (@uzio08)
Rezerwowi
-Wybór bolidów:
- Waszym zasadniem jest napisanie pod tym postem Waszego Top5 wymarzonych zespołów do których chcecie trafić, np.
1. Red Bull
2. Mercedes
3. Ferrari
4. Haas
5. Williams- Jeżeli jesteście umówieni z innym kierowcą i chcecie tworzyć razem zespół - dopisujecie nick teammate'a pod listą i obaj piszecie takie samo Top5! Druga osoba musi wyrazić zgodę na duet, nie bierzecie nikogo z zaskoczenia.
- Pierwszeństwo wyboru bolidu jest ściśle ustalone, ale dzięki takim listom wszystko pójdzie sprawniej.
- Czas na wybór bolidu mija 24 lipca o 23:00, po tym czasie lądujecie na liście rezerwowej.
- Post jest obowiązkowy dla każdego kierowcy splitu!
- Reszta informacji w ogólnym poście zapowiadającym sezon.

Mercedes
- Mortowsky (@mortowsky)
- Złomek (@?)

Ferrari
- Maniek (@maniek)
- Nelfis (@nelfis)

Red Bull
- EquaL (@equal)
- Marti (@marti)

McLaren
- PoWiEEE (@powieee)
- (WO)SEBA (@woseba)

Renault
- Rafal.klus (@rafal-klus)
- ArAs79 (@aras79)

Racing Point
- Wooqash (@wooqash)
- Lisiastyyy (@lisiastyyy)

Haas
- FuriatMienty (@furiat)
- strusieek (@strusieek)

Toro Rosso
- Pezi (@pezi)
-

Alfa Romeo
- FoXello x) (@foxello)
- mzk. (@mezikk)

Williams
- Zygfryd (@zygfryd)
- Uzio08 (@uzio08)

Rezerwowi
-
Wybór bolidów:
- Waszym zasadniem jest napisanie pod tym postem Waszego Top5 wymarzonych zespołów do których chcecie trafić, np.
1. Red Bull
2. Mercedes
3. Ferrari
4. Haas
5. Williams - Jeżeli jesteście umówieni z innym kierowcą i chcecie tworzyć razem zespół - dopisujecie nick teammate'a pod listą i obaj piszecie takie samo Top5! Druga osoba musi wyrazić zgodę na duet, nie bierzecie nikogo z zaskoczenia.
- Pierwszeństwo wyboru bolidu jest ściśle ustalone, ale dzięki takim listom wszystko pójdzie sprawniej.
- Czas na wybór bolidu mija 24 lipca o 23:00, po tym czasie lądujecie na liście rezerwowej.
- Post jest obowiązkowy dla każdego kierowcy splitu!
- Reszta informacji w ogólnym poście zapowiadającym sezon.
Cytat z Mortowsky data 21 lipca, 2019, 18:091. Mercedes
2. Williams
3. Red Bull
4. Haas
5. McLarentm: bejos27
1. Mercedes
2. Williams
3. Red Bull
4. Haas
5. McLaren
tm: bejos27
Cytat z SkillerSeb data 21 lipca, 2019, 18:171.Mclaren
2. Ferrari
3. Merc
4.....
5....
Teammate: PoWiEEE
1.Mclaren
2. Ferrari
3. Merc
4.....
5....
Teammate: PoWiEEE
Cytat z bejos27 data 21 lipca, 2019, 19:131.Ferrari
2.Mercedes
3.Red Bull
4.McLaren
5.Renault
Teammate:Mortowsky
1.Ferrari
2.Mercedes
3.Red Bull
4.McLaren
5.Renault
Teammate:Mortowsky
Cytat z Wooqash data 21 lipca, 2019, 23:421.Williams
2.Toro Rosso
3.Alfa Romeo
4.Renault
5.Mclaren
Teammate: Lisiastyyy
1.Williams
2.Toro Rosso
3.Alfa Romeo
4.Renault
5.Mclaren
Teammate: Lisiastyyy
Cytat z Lisiastyyy data 21 lipca, 2019, 23:43
- Williams
- Toro Rosso
- Alfa Romeo
- Renault
- McLaren
Teammate: Wooqash
- Williams
- Toro Rosso
- Alfa Romeo
- Renault
- McLaren
Teammate: Wooqash
Cytat z Shwagier10 data 22 lipca, 2019, 10:22
- Toro Rosso
- Red Bull
- Renault
- Haas
- Alfa
- Toro Rosso
- Red Bull
- Renault
- Haas
- Alfa
